Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Wydziałowe Rady Doktorantów UW

CZŁONKOWIE WYDZIAŁOWYCH RAD DOKTORANTÓW W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018

I Wydział Historyczny:

Agnieszka Dulęba

Makary Górzyński

Magdalena Herman

Marta Jaworska - przewodnicząca

Weronika Kobylińska-Bunsch

Joanna Lipińska

Magdalena Luto

Karolina Morawska – delegat do RSD

Magdalena Zatorska

II Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych

Berštanska Katažyna

Burchert Sara

Celejewski Bartłomiej

Goszczyński Michał

Matynia Tomasz

Miedzińska Marta

Rojewska Marta

Więckiewicz Rafał

Wiśniewska-Grzelak Justyna

III Instytut Socjologii WFIS

Krzysztof Bulkowski

Maria Ferenc

Krzysztof Gubański

Agnieszka Karlińska

Justyna Kościńska

Mateusz Luft

Adam Műller

Joanna Stepaniuk

Mateusz Trochymiak

IV Wydział Artes Liberales

Antoni Górny

Katarzyna Granicka

Agnieszka Hamann

Monika Stobiecka

V Wydział Prawa i Administracji:

Agata Czerniak

Marek Grzywacz

Witold Kowalczyk

Aleksandra Orzeł

Magdalena Porzeżyńska

Marta Rajkowska

Zofia Roguska

Janusz Roszkiewicz

Aleksandra Witowska

VI Wydział Neofilologii

Katarzyna Fetlińska

Weronika Kaźmierczak

Viktoria Komorovskaya - przewodnicząca

Maciej Rosiński - delegat do RSD

Teresa Sońta-Jaroszewicz

Jakub Wardęga

VII Wydział Biologii

Przemysław Decewicz

Klaudia Dębiec

Krzysztof Romaniuk

Barbara Świerczek

Witold Uhrynowski,

Aleksandra Weremczuk

VIII Wydział Orientalistyczny

Barbara Banasik

Anna Dolega

Aleksandr Fantin

Anna Klingofer - przewodnicząca

Agnieszka Lesiczka

Sara Manasterska – delegat do RSD

IX Ośrodek Badań nad Antykiem Europy Południowo-Wschodniej

Dominik Chudzik

Wojciech Ejsmond

Dagmara Socha

Monika Więch

X Wydział Geografii i Studiów Regionalnych

Maksym Łaszewski

Kinga Nelken

Tomasz Panecki

Oleh Skrynyk

Katarzyna Słomska

XI Wydział Lingwistyki Stosowanej

Agata Balińska

Łukasz Dutka

Wojciech Figiel

Dominik Kudła

Alicja Maliszewska

Martyna Sienkiewicz

Anna Siwirska

Jewgienija Żejmo

XII Wydział Fizyki:

Maciej Ciemny

Łukasz Charzewski

Piotr Kucharski

Arkadiusz Ciesielski

Mateusz Duch

Helder Larraguiver

XIII Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji

Urszula Szczepankowska

Bartosz Kamiński

Weronika Urban

XIV Wydział Polonistyki

Marcin Gołąb

Ewelina Hurkała

Helena Markowska

Bartłomiej Mycyk

Agnieszka Ochenkowska

Ewelina Pędzich

Katarzyna Sornat

Anna Wandzel

XV Instytut Filozofii

Krystian Bogucki

Filip Gołaszewski

Magda Kaźmierczak

Adam Klewenhagen

Jakub Nikodem

Eliasz Robakiewicz

Monika Woźniak

Karolina Zakrzewska

Marta Zaręba

XVI Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki:

Magdalena Bogdańska

Marcin Przybyłko

Karol Węgrzycki

Maciej Zielenkiewicz

Michał Łasica