Biuro Karier

marzec 12th, 2011 by admin

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy zachęcić Państwa do zainteresowania się ofertą Biura Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów UW. Każdy doktorant ma prawo do skorzystania z konsultacji z doradcą zawodowym Biura. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie http://www.biurokarier.uw.edu.pl/

Ponadto przekazujemy przesłaną przez Biuro nową ofertę pracy oraz ofertę stypendialną:

Job Description: Research Officer
Bálint Balassi Scholarship Program - Okazja na super praktykę!

This entry was posted on Sobota, marzec 12th, 2011 at 13:43 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.