Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta

styczeń 26th, 2011 by admin

Rada Samorządu Doktorantów ISD SWPS serdecznie zaprasza Doktorantów oraz Studentów czwartego i piątego roku na drugie spotkanie z cyklu “Stypendia, granty i…”, które odbędzie się 28 stycznia 2011 roku o godzinie 18:00 w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Tematem spotkania będą studia doktoranckie za granicą, stypendia dla doktorantów –programy Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.

Na spotkaniu będzie obecny konsul USA p. Todd Wilder, p. Jadwiga Biskupska
- absolwentka Yale University oraz pani Aleksandra Augustyniak, doradca edukacyjny Fulbrighta.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Temat:

Studia doktoranckie za granicą, stypendia dla doktorantów –programy Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta
Termin:

28.01.2011r. (piątek), godz.: 18:00
Miejsce:

SWPS, ul. Chodakowska 19/31, Sala konferencyjna “za szybą” - IV piętro (proszę nie sugerować się piętrem, które widnieje na plakacie)

Bardzo prosimy o POTWIERDZENIE udziału w spotkaniu
(samorzad.doktorancki@swps.edu.pl).
Zapraszamy!

Rada Samorządu ISD SWPS
ul. Chodakowska 19/31
03-815 Warszawa

This entry was posted on Środa, styczeń 26th, 2011 at 18:45 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.