Kandydaci do komisji poszukiwani

czerwiec 26th, 2009 by admin

Dziękuję wszystkim chętnym osobom, które zgłosiły się tak szybko do kandydowania do niżej wymienionych komisji. Kandydaci zostali już wybrani!

Jednak dla wszystkich osób chcących aktywnie włączyć się w prace Rady Doktorantów UW mam dobrą informację. Już we wrześniu będziemy poszukiwali znacznie więcej osób do różnych komisji, a także do pracy w Radzie Doktorantów. Zapraszamy :-)

———————————————————-

Rada Doktorantów pilnie poszukuje kandydatów do poniższych komisji. Kandydatem może być każdy doktorant, który wyrazi pisemną zgodę do zasiadania w komisji. Nasze jedyne oczekiwania to chodzenie na posiedzenia komisji.

Zgłoszenia należy dokonywać na maila doktoranci@uw.edu.pl.

- Odwoławcza Komisja Stypendialna UW (1-2 posiedzenia w ciągu roku)

- Uczelniana Komisja Rekrutacyjna UW (kilka posiedzeń w ciągu roku)

Wzór zgody kandydata

Jeżeli jesteś chętny do pracy w innej komisji niż tutaj wymienionej napisz do nas. Cały czas poszukujemy chętnych osób do różnych komisji a także do zaangażowania sie w prace Rady Doktorantów UW.

This entry was posted on Piątek, czerwiec 26th, 2009 at 13:39 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.