Stypendia naukowe i socjalne już w lipcu

czerwiec 26th, 2009 by admin

Wypłata zaległych stypendiów za wyniki w nauce oraz socjalnych, które zostały przyznane na rok akademicki 2008/2009, zostanie wypłacona na większości wydziałów już w lipcu br. Zależy to od tego czy dany wydział do końca czerwca dokona nowego podziału kwot stypendiów oraz prześle odpowiednie listy. Wydziały, które nie zdążą przesłać nowych list do końca czerwca będą wypłacały zaległe stypendia najprawdopodobniej w październiku br.

This entry was posted on Piątek, czerwiec 26th, 2009 at 13:20 and is filed under Informacje, Stypendia. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.