Ostatni termin składania wniosków o akademik dla doktorantów: 30.09.2010r.

wrzesień 17th, 2010 by admin

Uwaga! Doktoranci zainteresowani zakwaterowaniem w Domu Studenckim proszeni są o dostarczenie do dnia 30 września 2010r. do Biura Samorządu Doktorantów (w godzinach jego pracy) wypełnionego wniosku, którego wzór znajduje się poniżej wraz z zaświadczeniem doktoranta z Urzędu Skarbowego o dochodach za rok 2009. Na wniosku proszę również wpisać numer alternatywnego Domu Studenckiego.

Akademiki, o które można się ubiegać to: DS1 i DS2 (pokoje dwuosobowe) oraz  DS5 (pokoje trzyosobowe).

Informacje na temat tych akademików znajdują się pod linkiem:

Wniosek o zakwaterowanie w domu studenckim II tura

This entry was posted on Piątek, wrzesień 17th, 2010 at 13:12 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.