MIEJSCA W AKADEMIKACH DLA DOKTORANTÓW -II tura

sierpień 24th, 2010 by admin

Przypominam, że doktoranci zainteresowani zakwaterowaniem w Domu Studenckim proszeni są o dostarczenie do dnia 20 września 2010r. do Biura Samorządu Doktorantów (w godzinach jego pracy) wypełnionego wniosku, którego wzór znajduje się poniżej wraz z zaświadczeniem doktoranta z Urzędu Skarbowego o dochodach za rok 2009. Na wniosku proszę również wpisać numer alternatywnego Domu Studenckiego.

Akademiki, o które można się ubiegać to: DS1 i DS2 (pokoje dwuosobowe) oraz  DS5 (pokoje trzyosobowe).

Informacje na temat tych akademików znajdują się pod linkiem: http://www.uw.edu.pl/kandydat/akademik.html

WNIOSEK O ZAKWATEROWANIE W DOMU STUDENCKIM – II tura

This entry was posted on Wtorek, sierpień 24th, 2010 at 14:09 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.