Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Stypendium Naukowe im. Anny Pasek, konkurs stypendialny Edycja III 2010/2011

sierpień 16th, 2010 by admin

Już po raz III Fundacja im. Anny Pasek organizuje Konkurs stypendialny, którego finalista otrzyma prestiżowe Stypendium Naukowe im. Anny Pasek w wysokości 45 000 PLN

Celem Stypendium jest wspieranie wyróżniających się naukowo, młodych doktorantów, podejmujących badania o znaczeniu praktycznym, realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technik Systemów Informacji Geograficznej (GIS) i teledetekcji środowiska.

Stypendium objęte jest honorowym patronatem Dyrektora Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego i Firmy ESRI Polska.

Stypendium im. Anny Pasek składa się z dwóch części: stypendium(grantu) badawczego, oraz stypendium personalnego. Kwota stypendium badawczego wynosi 20 000 PLN i jest w całości przeznaczona na realizację projektu badawczego. Kwota stypendium personalnego to 25 000 PLN. Kwota stypendium personalnego nie podlega rozliczeniu.

Szczegółowe informacje na temat stypendium i warunków konkursu w załączniku: informacja o stypendium im. Anny Pasek .

Informacje o stypendium dostępne są również na stronie Fundacji: www.annapasek.org/stypendium

Pozdrawiam i z góry, gorąco dziękuje.
Z wyrazami szacunku Adrian Zelga

Fundacja im. Anny Pasek
e:a.zelga@annapasek.org
t: 514 033 374
t: (032) 761 53 80
f. (032) 761 53 77

This entry was posted on Poniedziałek, sierpień 16th, 2010 at 12:23 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.