Cykl wykładów otwartych pt. “Ludzie biznesu. Różne ścieżki kariery”

luty 23rd, 2009 by admin

Cykl wykładów otwartych Klubu Absolwentów UW Ludzie biznesu. Różne ścieżki kariery.

Klub Absolwentów UW zaprasza na pierwsze spotkanie z nowego cyklu Ludzie biznesu. Różne ścieżki kariery. Celem wykładów jest zaprezentowanie dorobku prelegenta oraz wyborów, których dokonał na swojej ścieżce zawodowej. Występować będą ludzie z różnych dziedzin – biznesu, nauki, kultury i polityki. Poznamy specyfikę pracy w danej branży, będzie możliwość zadawania szczegółowych pytań. Cykl skierowany jest do studentów, doktorantów i absolwentów UW, ale mile widziani są wszyscy zainteresowani danym tematem.

Spotkania odbywać się będą co miesiąc w sali im. J. Brudzińskiego w Pałacu Kazimierzowskim. Pierwsze spotkanie odbędzie 26 lutego (czwartek) o godz. 18.00. Prelegentem będzie p. Marek Gul - Starszy Doradca w Credit Suisse i Dyrektor Generalny CS w Polsce w biurze w Warszawie, absolwent ekonomii UW, profesor wizytujący na uniwersytetach University of Sussex i Aalborg University.

Marek Gul został zatrudniony w Credit Suisse w 1994 roku jako dyrektor w Grupie Bankowości Inwestycyjnej (kierownik Biura w Polsce). Od tego czasu z powodzeniem rozwijał działalność CS w Polsce. Przed rozpoczęciem pracy w CSFB, stworzył i zarządzał przez pięć lat Towarzystwem Doradztwa Inwestycyjnego – jedną z osiągających największe sukcesy firm konsultingowych doradzających w zakresie corporate finance. Przedtem był wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie specjalizował się w handlu międzynarodowym i negocjacjach handlowych. Pan Marek Gul ma imponujące doświadczenie w zakresie polskich transakcji fuzji i przejęć oraz prywatyzacji. Realizował transakcje głównie z zakresu bankowości inwestycyjnej, pożyczek strukturalnych, strukturalnego finansowania obrotów (structured trade finance), rynków kapitałowych, zarówno w zakresie kapitału jak i długu, oraz instrumentów pochodnych.

26.02.2009 Marek Gul “Bank Inwestycyjny od środka - praca, ścieżki kariery” - sala im. J. Brudzińskiego, Pałac Kazimierzowski, godz. 18.00-19.30, wstęp wolny

Następne terminy spotkań: 12.03; 16.04; 13.05; 4.06.2009. Zapraszamy.

Więcej informacji na stronie:

www.klubabsolwentow.uw.edu.pl/aktualnosci_2009.htm

This entry was posted on Poniedziałek, luty 23rd, 2009 at 22:45 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.