Zaproszenie na Young Europe Forum

lipiec 21st, 2010 by admin

Szanowni Państwo,

Klub Jagielloński i Instytut Nauk Politycznych UJ zapraszają na konferencję “Forum Młodej Europy”, poświęconą dylematom integracji, podmiotowości oraz transformacji w regionie Europy Środkowo - Wschodniej, która odbędzie się na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 19-24 września 2010 r.

Na konferencję zaproszonych jest ok.40 osób - młodych intelektualistów, naukowców, dziennikarzy, działaczy organizacji społecznych, studentów etc. z 10 krajów regionu (Białoruś, Czechy, Estonia, Węgry, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Polska, Słowacja i Ukraina). celem jest stworzenie forum wymiany opinii uczestników o sprawach publicznych, ważnych dla integracji - jednak rozumianej nie tylko jako podążanie za wzorcami Zachodnimi, ale także tworzenie własnych rozwiązań.

Organizatorzy zapraszają do nadsyłania zgłoszeń do 15 sierpnia, wraz ze wstępnym tytułem wystąpienia i deklaracją, w której z 4 ścieżek tematycznych chcą uczestniczyć (historyczno-tożsamościowa, społeczno-polityczna, ekonomiczna i stosunków międzynarodowych)

Koszt konferencji to 40 Euro. Organizatorzy pokrywają koszta noclegów, wyżywienia i innych kosztów pobytu w Krakowie. Przewiduje się także zwrot części kosztów podróży. Językiem konferencji jest angielski.

Young Europe Forum - Participation,

Young Europe Forum - Program,

Young Europe Forum - Project Description

Więcej informacji na stronie Klubu Jagiellońskiego - www.kj.org.pl

E-mail: fme@kj.org.pl
Tel/fax – 012 429 02 73

Z poważaniem,
Miłosz Ślepowroński

Klub Jagielloński
Kamienica pod Konikiem
Rynek Główny 39/9
Tel./faks 48 12 429 02 73

This entry was posted on Środa, lipiec 21st, 2010 at 13:39 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.