Zakończenie współpracy z firmą Benefit Systems SA

listopad 24th, 2017 by admin

Z wielką przykrością informujemy o zakończeniu z dn. 31 grudnia 2017 r. współpracy z firmą Benefit Systems SA. Oznacza to, że doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego nie będą mogli już korzystać z kart Multisport na zasadach dotychczas funkcjonujących.

Współpraca z firmą Benefit Systems SA w obecnym kształcie nie będzie kontynuowana.

Prosimy o nie dokonywanie przelewów za kolejne miesiące.

Jednakże prowadzimy rozmowy z firmą McFIT i już wkrótce doktoranci UW będą mogli nabyć karnety McFIT w cenie 41 zł.

This entry was posted on Piątek, listopad 24th, 2017 at 12:25 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.