Badanie warunków studiowania na studiach III stopnia na Uniwersytecie Warszawskim

sierpień 8th, 2017 by admin

Drodzy doktoranci i doktorantki,

Zachęcamy Was do wypełnienia ankiety, która ma na celu poznanie Waszych opinii na temat przebiegu Waszej pracy naukowej i dydaktycznej oraz współpracy z promotorami, członkami grup badawczych i innymi współpracownikami. Uzyskane wyniki badań pomogą poprawić jakość studiów doktoranckich. Badanie jest anonimowe, a uzyskane wyniki zostaną przedstawiane tylko w zbiorczych zestawieniach, prosimy o udzielenie szczerych odpowiedzi. Ankieta powinna zająć nie więcej niż 25 minut. Dziękujemy za poświęcenie nam cennego czasu.

Poniższa ankieta została opracowana przez Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego.

Link do ankiety: https://www.webankieta.pl/ankieta/285549/badanie-warunkow-studiowania-na-studiach-iii-stopnia-na-uniwersytecie-warszawskim.html

Rada Samorządu Doktorantów UW

This entry was posted on Wtorek, sierpień 8th, 2017 at 11:00 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.