IV Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Samorządu Doktorantów UW

czerwiec 6th, 2017 by admin

Zapraszam na IV posiedzenie Komisji Rewizyjnej Samorządu Doktorantów UW, które odbędzie się w poniedziałek 12.06.2017 r. (rozpoczęcie o godzinie 19:30) w budynku Samorządu Studentów UW (sala 100) na Małym Dziedzińcu. Porządek obrad zostanie wkrótce opublikowany.

Serdecznie zapraszam,

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej SD UW
Bartosz Nieścior

This entry was posted on Wtorek, czerwiec 6th, 2017 at 05:48 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.