III Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Samorządu Doktorantów UW

maj 15th, 2017 by admin

Zapraszam na III posiedzenie Komisji Rewizyjnej Samorządu Doktorantów UW z udziałem Przewodniczącego Zarządu Samorządu Doktorantów UW, Kamila Mieszkowskiego. Posiedzenie odbędzie się w poniedziałek 22.05.2017 r.(rozpoczęcie o godzinie 19:30) w budynku Samorządu Studentów UW (sala 206) na Małym Dziedzińcu. Porządek obrad zostanie wkrótce opublikowany.

Serdecznie zapraszam,

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej SD UW
Bartosz Nieścior

This entry was posted on Poniedziałek, maj 15th, 2017 at 22:33 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.