II posiedzenie Komisji Rewizyjnej Samorządu Doktorantów UW

maj 11th, 2017 by admin

Zapraszam na II posiedzenie Komisji Rewizyjnej Samorządu Doktorantów UW, które odbędzie się w poniedziałek 15.05.2017 r. (rozpoczęcie o godzinie 19:30) w sali nr 106  budynku Samorządu Studentów UW (Mały Dziedziniec). Porządek obrad zostanie wkrótce opublikowany.

Serdecznie zapraszam,

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej SD UW
Bartosz Nieścior

This entry was posted on Czwartek, maj 11th, 2017 at 10:47 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.