Wnioskowanie o miejsce dla doktorantów w Domach Studenta na rok akademicki 2016/2017

czerwiec 20th, 2016 by admin

Zapraszamy do zapoznania się z procedurą wnioskowania o miejsca przeznaczone dla doktorantów w Domach Studenta UW na rok akademicki 2016/2017.

Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższą procedurą oraz wnioskiem. Przypominamy, że doktoranci mogą ubiegać się jedynie o miejsce w pokoju dwuosobowym.

Wnioskowanie rozpoczyna się z dniem 20 czerwca 2016 r.

Procedura - LINK

Wniosek o miejsce w DSLINK

This entry was posted on Poniedziałek, czerwiec 20th, 2016 at 12:42 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.