Badanie doktorantów nauk humanistycznych i społecznych 2016

maj 31st, 2016 by admin

Zachęcamy doktorantów do wypełnienie ankiety Porozumienia Doktorantów Nauk Humanistycznych i Społecznych, mającej na celu zidentyfikowanie aktualnych problemów doktorantów.

Zebrane dane będą analizowane zbiorczo bez porównywania uczelni między sobą. Ankieta ma charakter anonimowy.

Link do ankiety:

Ankieta jest pierwszym badaniem skierowanym bezpośrednio do doktorantów nauk humanistycznych i nauk społecznych. Wyniki zostaną przedstawione zbiorczo w formie danych statystycznych. Zebrane dane pozwolą na wypracowanie wspólnego stanowiska w celu poprawy jakości kształcenia.W czasie trwania badania będzie organizowany cykliczny konkurs dla doktorantów, którzy będą wypełniali ankiety. W każdym tygodniu odbędzie się losowanie nagród - nagrodami będą gadżety uczelni organizujących badania.

Kontakt z autorami badania: ankieta@pdnhis.edu.pl
Szczegółowa informacja o badaniu: www.pdnhis.edu.pl/badanie

This entry was posted on Wtorek, maj 31st, 2016 at 11:35 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.