Sprawozdanie Zarządu Samorządu Doktorantów UW w kadencji 2015

luty 18th, 2016 by admin

Przedstawiamy Sprawozdanie Zarządu Samorządu Doktorantów w kadencji 2015 pod przewodnictwem mgr Michała Goszczyńskiego.

Sprawozdanie będzie przedmiotem obrad dzisiejszego I Posiedzenia Rady Samorządu Doktorantów UW, która zdecyduje również o tym kto będzie kierował pracami, oraz kto wejdzie w skład, Zarządu w roku 2016.

mgr Michał Goszczyński po pełnieniu swojej funkcji przez dwie kadencje (od stycznia 2014) zapowiedział, że nie będzie ubiegał się o reelekcję po raz kolejny.

Zapraszamy do budynku Samorządu Studentów przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 do sali 100 o godzinie 20:00.

TREŚĆ SPRAWOZDANIA

This entry was posted on Czwartek, luty 18th, 2016 at 18:13 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.