Nabór do Odwoławczej Komisji Stypendialnej

grudzień 23rd, 2015 by admin

Zarząd Samorządu Doktorantów UW na mocy przepisów Ustawy prawo o szkolnictwie wyższym oraz przepisów wewnętrznych uczelni ma prawo delegować członków Odwoławczej Komisji Stypendialnej dla Doktorantów spośród doktorantów.Powołania Komisji dokonuje JM Rektor UW.

ZSD UW poszukuje więc osób chętnych do pracy w OKSD. Komisja zajmuje się rozpatrywaniem odwołań od decyzji Komisji Stypendialnych dla Doktorantów jednostek prowadzących studia doktoranckie, jak również jest organem zajmującym się przyznawaniem stypendium dla najlepszych doktorantów.

Praca w OKSD ma charakter wolontariatu.  Z racji charakteru pracy w Komisji doświadczenie w Komisji Stypendialnej dla Studentów lub dla Doktorantów jest wysoce wskazane.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Przewodniczącym ZSD UW - michal.goszczynski@samorzad.uw.edu.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

This entry was posted on Środa, grudzień 23rd, 2015 at 11:16 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.