Otrzęsiny Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

listopad 4th, 2015 by admin

Koleżanki i Koledzy!

Zarząd Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza na imprezę otrzęsinową doktorantów UW, która odbędzie się w Klubie „Hybrydy” przy ul. Złotej 7/9 w Warszawie 13 listopada 2015 roku.

Zapraszamy wszystkich doktorantów, niezależnie od roku studiów, wraz z osobami towarzyszącymi – przy wejściu do klubu nie będzie obowiązywała żadna lista , a jedynie opłata za wejście w kwocie 10 zł i hasło, które podamy niebawem.

W cenie wejściówki dla pierwszych 300 osób przewidziane są welcome drinki w godzinach 20:30-22:00, dlatego zapraszamy już od 20:30!

Nie przewiduje się żadnego dress code’u!

Zarząd Samorządu Doktorantów UW

Link do wydarzenia na FB!

This entry was posted on Środa, listopad 4th, 2015 at 21:10 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.