IV Posiedzenie Rady Samorządu Doktorantów

październik 23rd, 2015 by admin

Szanowni Państwo,

Na mocy przepisów zwołuję IV Posiedzenie Rady Samorządu Doktorantów UW na dzień 29 października 2015 roku na godzinę 18:30 w sali 100 budynku Zarządu Samorządu Studentów UW.

Jednocześnie przepraszam za jednodniową zwłokę w przesłaniu informacji o zebraniu.

Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia
2. Przyjęcie porządku obrad
3. Informacje od Sekretarza Rady Samorządu Doktorantów
4. Informacje od Przewodniczącego Zarządu Samorządu Doktorantów
5. Wybór Komisji Wyborczej Samorządu Doktorantów
6. Dyskusja nad zmianami w stypendiach motywacyjnych dla doktorantów (zwiększenie stypendium doktoranckiego)
7. Wolne Wnioski
8. Zamknięcie posiedzenia

Z wyrazami szacunku,
Sekretarz Rady Samorządu Doktorantów
mgr Maciej Ziemiański

This entry was posted on Piątek, październik 23rd, 2015 at 09:40 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.