Szczególnie polecana konferencja dla doktorantów !!!

październik 3rd, 2008 by admin

Ogólnopolska konferencja

„Mobilność doktorantów i młodych naukowców w ramach Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego”

Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy

serdecznie zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji

która odbędzie się 15 października 2008 r.

(Uniwersytet Warszawski, Pałac Kazimierzowski, Sala Senatu)

Konferencja ma na celu zaprezentowanie indywidualnych i instytucjonalnych unijnych programów stypendialnych przeznaczonych dla kadr uczelnianych (m.in. Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy, 7 Program Ramowy UE).

Uczestnikami Konferencji będą studenci studiów doktoranckich z największych polskich uczelni wyższych, przedstawiciele świata nauki i eksperci – reprezentanci Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej i Krajowej Reprezentacji Doktorantów.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają zakwaterowanie, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w konferencji zapraszamy do rejestrowania się na stronie: www.fss.org.pl/doktoranci do 10 października 2008. Kryterium decydującym o uczestnictwie w konferencji jest kolejność zgłoszenia. Osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji zostaną powiadomione o tym fakcie przez organizatorów.

This entry was posted on Piątek, październik 3rd, 2008 at 03:46 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.