Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Szkolenia dla Komisji Stypendialnych dla doktorantów

październik 6th, 2015 by admin

W związku ze zmianami w zakresie stypendiów wypłacanych z Funduszu Pomocy Materialnej informujemy, że Zarząd Samorządu Doktorantów organizuje szkolenia dla członków Komisji Stypendialnych dla Doktorantów zajmujących się przyznawaniem stypendium socjlanego, specjalnego oraz zapomogi, jak również oceną wniosków o stypendia dla najlepszych doktorantów.

Szkolenie dla wydziałów z okolic kampusu ochota odbędzie się 8 października 2015 o godz. 15:00, w budynku Wydziału Biologii UW przy ul. Miecznikowa 1 (Kampus Ochota) w sali nr 232D.
Drugie szkolenie dla wydziałów z kampusu centralnego odbędzie się 9 października 2015 o godz. 15:00 w budynku Samorządu Studentów przy ul. Krakowskie Przedmieście 24 w sali 100.

This entry was posted on Wtorek, październik 6th, 2015 at 17:09 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.