Tańsze Kino Atlantic dla doktorantów UW!

wrzesień 15th, 2015 by admin

W związku z nawiązaniem szerszej współpracy z Kinem Atlantic (ul. Chmielna 33, Warszawa; www.kinoatlantic.pl) przez Samorząd Doktorantów UW już od tego tygodnia doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego mogą kupować bilety po obniżonych cenach:

• Tanie Czwartki - 14 zł przy przy grupie min. 4 osób, z których przynajmniej jedna ma przy sobie legitymację doktoranta!
  • Poniedziałek - Czwartek - 16 zł
  • Piątek - Niedziela - 18 zł

Zapraszamy również na nasz profil w serwisie Facebook gdzie od czasu do czasu do znajdą się do wygrania wejściówki na pokazy przedpremierowe oraz regularne!

This entry was posted on Wtorek, wrzesień 15th, 2015 at 17:07 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.