Domy Studenta dla doktorantów 2015/2016

lipiec 5th, 2015 by admin

Zarząd Samorządu Doktorantów UW w porozumieniu z Biurem ds. Studiów Doktoranckich i Kształcenia Podyplomowego przedstawia procedurę ubiegania się o miejsca w Domach Studenta UW dla doktorantów na rok akademicki 2015/2016.

Przypominamy, że doktoranci mogą ubiegać się wyłącznie o miejsce w pokoju dwuosobowym. Osoby ubiegające się o zakwaterowanie wraz z małżonkiem i/lub dzieckiem proszone są o złożenie wniosku dla każdej osoby oddzielnie. W takiej sytuacji obowiązuje jeden komplet dokumentów.

Opis proceduryLINK

Wniosek o miejsce w DSLINK

This entry was posted on Niedziela, lipiec 5th, 2015 at 22:00 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.