Piknik Absolwentów UW

maj 25th, 2015 by admin

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do aktywnego udziału w IV Pikniku Absolwentów UW, który organizujemy 27 czerwca br. w godz. 11.00-16.00 na terenie Ogrodów Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Patronat honorowy nad Piknikiem objął Jego Magnificencja Rektor UW, dr hab. prof. UW, Marcin Pałys.

Misją ogólnouczelnianego Klubu Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego jest budowanie i rozwijanie więzi z absolwentami Uczelni. Działania Klubu Absolwentów UW mają charakter informacyjno-integracyjny i są przygotowane specjalnie dla absolwentów UW.

Klub jest otwarty dla wszystkich absolwentów. Warunkiem przynależności do Klubu jest dostarczenie do naszego Biura wypełnionej i podpisanej Deklaracji Absolwenta UW drogą tradycyjną lub internetową oraz okazanie odpowiedniego dokumentu poświadczającego ukończenie studiów na UW: dyplomu licencjata, magistra, doktora, świadectwa ukończenia studiów podyplomowych lub przesłania kserokopii ww. dokumentów na nasz e-mail.

Do wstępowania do Klubu zachęca się także tych członków stowarzyszeń wydziałowych, którzy chcieliby działać w strukturze uczelnianej, oraz pracowników UW, jeśli są zainteresowani działalnością w gronie absolwentów.

Obecnie zrzeszamy blisko 1200 absolwentów różnych roczników i jednostek UW. Z myślą o integracji środowiska absolwentów od 2004 roku Klub Absolwentów UW organizuje na wzór studenckich Juwenaliów Święto Absolwentów UW – Laurealia.

Założeniem tegorocznego Święta Absolwentów jest danie absolwentom i ich rodzinom możliwości spotkania się w miłych okolicznościach na terenie Uczelni podczas rodzinnego pikniku. Jest to naszym zdaniem doskonała okazja, by pochwalić się tym, co najlepsze - stąd chęć zaangażowania w przedsięwzięcie jednostek UW, stowarzyszeń i grup studenckich i absolwenckich związanych z UW.

Centralna scena zapewniać będzie różnego rodzaju atrakcje artystyczne. Dysponujemy odpowiednią infrastrukturą potrzebną przy tego typu imprezie. Przewidujemy również specjalną strefę animacyjną dla najmłodszych uczestników, strefę aktywności absolwentów UW z pokazami, prezentacjami, wystawami, występami. Nie zabraknie strefy relaksu i gastronomicznej dzięki naszym Partnerom – Coca-Coli i Pizzy Dominium. Dla chętnych przewidujemy wycieczki po Ogrodach Biblioteki i zabytkowym terenie UW z przewodnikami. Patronat medialny nad imprezą objęło Akademickie Radio Kampus.

Obserwując Państwa dotychczasową działalność pragniemy zaprosić do aktywnego udziału w naszym przedsięwzięciu. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z Państwa strony. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca.

Wszystkim chętnym do współtworzenia z nami tego wyjątkowego wydarzenia zapewniamy miejsce na logo we wszystkich materiałach reklamowych, wyznaczoną strefę na terenie imprezy na stoisko, namiot, materiały promocyjne itp., dajemy również możliwość zaprezentowania swojej działalności na deskach sceny.

Udział w Pikniku byłby doskonałą okazją na promocję Państwa działalności w środowisku związanym z Uczelnią, a dla nas i wszystkich uczestników IV Pikniku Absolwentów UW dodatkową atrakcją.

Serdecznie zapraszamy do współorganizacji IV Pikniku Absolwentów UW!
Monika Wierzchoń-Sarnecka
koordynator Klubu Absolwentów UW
e-mail: kontakt@absolwent.uw.edu.pl
www.absolwent.uw.edu.pl
www.facebook.com/KlubAbsolwentowUW

This entry was posted on Poniedziałek, maj 25th, 2015 at 01:22 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.