Zaproszenie do współpracy z Laboratorium Inwestycji

marzec 25th, 2015 by admin

Przekazujemy zaproszenie do współpracy z Laboratorium Inwestycji:

Jako Laboratorium Inwestycji realizujemy projekt w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (Działanie 3.1 PO IG) w związku z tym zapraszamy doktorantów i pracowników naukowych Państwa Uczelni do zgłaszania pomysłów/projektów na stronie www.laboratoriuminwestycji.com.

Oferujemy kapitał (od 50 do 800 tys. zł) na założenie i rozwój spółki powstałej w oparciu o zgłoszony pomysł.

This entry was posted on Środa, marzec 25th, 2015 at 21:23 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.