Informacje dot. zwiększenia stypendium doktoranckiego

luty 23rd, 2015 by admin

W związku z pojawiającymi się pytaniami o zwiększenie stypendium doktoranckiego (tzw. stypendium z dotacji projakościowej) informujemy, że wszelkie opóźnienia wynikają z bardzo późnego przekazania środków na wypłatę tych stypendiów przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zgodnie z najświeższymi informacjami najbliższa wypłata planowana jest na okolice 10 marca. Dokonane będzie wtedy też wyrównanie za “zgubione” miesiące. Kolejne wypłaty będą dokonywane w transzach miesięcznych.

Prosimy o przekazanie powyższej informacji kolegom i koleżankom.

This entry was posted on Poniedziałek, luty 23rd, 2015 at 12:35 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.