Sprawozdanie Zarządu Samorządu Doktorantów w kadencji 2014

styczeń 30th, 2015 by admin

W dniu 27 stycznia na I Posiedzeniu Rady Samorządu Doktorantów przyjęto jednogłośnie sprawozdanie z działalności Zarządu Samorządu Doktorantów UW w składzie:

• mgr Michał Goszczyński (WDiNP) - Przewodniczący
  • mgr Basia Banasik (WO)
  • mgr inż Paulina Kasprzycka (WBiol)
  • mgr Tomasz Królasik (WPiA)
  • mgr Karol Muszyński (WPiA)
  • mgr Karol Strzeliński (WNE)
  • mgr Maciej Zielenkiewicz (WMIM)
  • mgr Mateusz Iskrzyński (Wydział Fizyki) -  Pełnomocnik ds Kontaktów z WPD

Sprawozdanie dotyczy okresu od 29 stycznia 2014 r.  do 20 stycznia 2015 r. Pełny tekst sprawozdania jest dostępny tutaj.

This entry was posted on Piątek, styczeń 30th, 2015 at 16:09 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.