I Posiedzenie Rady Samorządu Doktorantów w 2015 roku

styczeń 20th, 2015 by admin

Informuję również, że 15 stycznia 2015 r. zostało zwołane I Posiedzenie Rady Samorządu Doktorantów na dzień 27 stycznia 2015 r. na godzinę 18:00 w sali 100 w Budynku Samorządu Studentów przy ul. Krakowskie Przedmieście 24.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia
2. Przyjęcie porządku obrad
3. Informacje od Przewodniczącego Zarządu Samorządu Doktorantów
4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Samorządu Doktorantów UW w kadencji 2014
5. Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej Samorządu Doktorantów UW w kadencji 2014
6. Wybór Komisji Skrutacyjnej
7. Wybór Sekretarza Rady
8. Wybór Przewodniczącego Zarządu Samorządu Doktorantów
9. Wybór członków Zarządu Samorządu Doktorantów
10. Wybór członków Komisji Rewizyjnej Samorządu Doktorantów
11. Wybór kandydatów na członków Komisji Senatu Uniwersytetu Warszawskiego
12. Wybór kandydatów na członków Komisji Dyscyplinarnej dla Studentów i Doktorantów
13. Wybór kandydatów na członków Odwoławczej Komisji Dyscyplinarnej dla Studentów i Doktorantów
14. Wolne Wnioski
15. Zamknięcie posiedzenia

Informacje o wyborach przedstawicieli doktorantów w organach Samorządu Doktorantów oraz organach Uniwersytetu są opisane w poniższym piśmie: Pismo

mgr Michał Goszczyński

Przewodniczący Zarządu Samorządu Doktorantów UW

This entry was posted on Wtorek, styczeń 20th, 2015 at 13:03 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.