Wybór Komisji Wyborczej Samorządu Doktorantów UW

październik 29th, 2014 by admin

Z przyjemnością możemy poinformować, że w dniu dzisiejszym na posiedzeniu Rady Samorzadu Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego dokonano wyboru nowego składu Komisji Wyborczej Samorządu Doktorantów UW.

W skład Komisji Wyborczej weszło 9 osób:

1. Anita Gardias (Wydział Fizyki)

2. Mateusz Kominiarczuk (Wydział „Artes Liberales”)

3. Mariola Kowalska (Wydział Zarządzania)

4. Katarzyna Moryc (Wydział Zarządzania)

5. Wojciech Oczkowski (Wydział Historyczny)

6. Jarosław Rybusiński (Wydział Fizyki)

7. Paweł Stawarz (Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych)

8. Klaudyna Szczupak (Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych)

9. Radosław Wierzbicki (Wydział Zarządzania)

Oznacza to też, że procedury wyborcze powoli się rozpoczynają.
Propozycje terminów wyborów proszę zgłaszać poprzez Przewodniczącego Wydziałowej Rady Doktorantów (tymczasowo) na adres doktoranci@samorzad.uw.edu.pl

This entry was posted on Środa, październik 29th, 2014 at 20:19 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.