Stypendia za wyniki w nauce !

czerwiec 27th, 2008 by admin

Pragnę zawiadomić Państwa, iż pomimo dokonania podziału dotacji ministerialnej na “Fundusz pomocy materialnej dla studentów i doktorantów UW” (FPM) w stosunku 3% z FPM dla doktorantów UW (jest to maksymalna stawka dla doktorantów, zapisana w Ustawie o szkolnictwie wyższym), wypłaty zaległych i bieżących stypendiów za wyniki w nauce, przyznanych na rok akademicki 2007/2008, odbędą się najprawdopodobniej dopiero na przełomie września i października br. Opóźnienie to spowodowane jest bardzo późną (druga połowa maja br.) decyzją MNiSZW o wysokości dotacji na FPM w roku kalendarzowym 2008.

Bardzo prosimy wszystkich oczekujących stypendystów o cierpliwość i zrozumienie!

This entry was posted on Piątek, czerwiec 27th, 2008 at 00:38 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.