Doktoranckie Spotkanie Czwartkowe w poniedziałek 23.06

czerwiec 18th, 2014 by admin

Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskie Porozumienie Doktorantów serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie w ramach “Doktoranckich Spotkań Czwartkowych“.

Tym razem spotkamy się w PONIEDZIAŁEK :) 23 czerwca 2014 r. o godzinie 17:00.

Spotkanie jest podzielone na dwie części:

1.  Szkolenie z zakresu stypendiów zagranicznych i grantów dostępnych dla doktorantów z różnych źródeł, w tym unijnych
, godz. 17.00

Szkolenie przeprowadzone przez przedstawiciela Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE odbędzie się w sali 01.079 w budynku Wydziału Lingwistyki Stosowanej oraz Wydziału Neofilologii UW przy ul. Dobrej 55.
Obowiązuje bezpłatna rezerwacja - https://docs.google.com/forms/d/1QdGAShnWlPKYhQ2c0vrX00qB7ug0SBW3p1t7aNhlaqI/viewform

2. Spotkanie integracyjne - kręgle - doktorantów w Hulakula (Budynek Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie,ul. Dobra 56/66)

Po zakończeniu szkolenia (ok. godz. 18:00) uczestnicy będą mieli możliwość udania się do Hulakula, gdzie będzie można zintegrować się przy grze w kręgle i drobnych przekąskach (dodatkowo dla pierwszych 60 osób napój ;) gratis) - zapewnionych do godz. 20.00.

Dalsze działania integracyjne pozostawiamy już w gestii uczestników… ;)

This entry was posted on Środa, czerwiec 18th, 2014 at 20:11 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.