Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Laurealia 2008

maj 16th, 2008 by admin

 

Samorząd Doktorantów UW serdecznie zaprasza wszystkich doktorantów do udziału w Laurealiach 2008.

Laurealia nawiązują do studenckich juwenaliów, stąd podobieństwo nazw, jednak znaczeniowo nawiązują do laurów - symbolu zwycięstwa i wyjątkowej nagrody oraz do laureata - absolwenta.

Ideą Laurealiów jest promocja edukacji oraz pogłębienie istniejących i nawiązanie nowych relacji z absolwentami i doktorantami zainteresowanymi własną uczelnią oraz jej rozwojem. Mamy nadzieję, że bezpośredni kontakt z dużą grupą absolwentów różnych kierunków studiów i różnych pokoleń przyczyni się do większej efektywności tej współpracy. Liczymy, że absolwenci znając aktualną sytuację uczelni, będą jej emisariuszami i będą skutecznie wspierać jej różnorodne przedsięwzięcia.

Wszystkich doktorant zapraszamy na Laurealia 2008! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i dołączcie do nas!
Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Więcej informacji tutaj www.laurealia.pl

This entry was posted on Piątek, maj 16th, 2008 at 00:59 and is filed under Rozrywka. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.