Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Pralnia pomysłów - innowacyjne rozwiązania na rzecz usług społecznych

maj 30th, 2014 by admin

Zapraszamy do udziału w projekcie Pralnia pomysłów. Będzie to seminarium i warsztat poświęcone innowacyjnym rozwiązaniom na rzecz usług społecznych. Spotkania odbędą się w Warszawie w dniach 6-7 czerwca 2014 r.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu: http://politykaspoleczna.um.warszawa.pl/aktualnosci/pralnia-pomys-w.
Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić i wysłać do 2 czerwca 2014 r .

Wydarzenie jest częścią projektu Design-led innovations for active ageing/Innowacje na rzecz aktywnego starzenia – DAA, finansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach programu INTERREG IVC.

Projekt DAA ma na celu wymianę dobrych praktyk z zakresu opieki nad seniorami oraz znalezienie innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą jakość ich życia. Zbiera doświadczenia przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych, biznesu, dizajnu oraz mieszkańców miast, które pomagają w wypracowaniu najlepszej oferty dla osób starszych. W projekcie bierze udział 10 partnerów z kilku miast europejskich (Antwerpia, Barcelona, Berlin,
Helsinki, Oslo, Sofia, Sztokholm oraz Warszawy).
Więcej informacji: www.daaproject.eu

This entry was posted on Piątek, maj 30th, 2014 at 13:59 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.