Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Opóźnione stypendia za wyniki w nauce !!!

kwiecień 10th, 2008 by admin

W związku z pojawiającymi się pytaniami o stypendia za wyniki w nauce na rok akademicki 2007/2008 informujemy, iż wypłaty tych stypendiów zostały wstrzymane w wyniku braku środków finansowych na rok kalendarzowy 2008. Nadal nie wpłynęły do UW środki finansowe z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczone na ten cel. Jak tylko pojawią się środki finansowe z MNiSW niezwłocznie zostaną one podzielone i rozdysponowane. Kążdy, kto miał przyznane stypendium dostanie wyrównanie za miesiące, w których stypendium nie było wypłacane. Za opóźnienia przepraszamy acz nie jest to wina po stronie UW

This entry was posted on Czwartek, kwiecień 10th, 2008 at 16:34 and is filed under Informacje, Stypendia. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.