Ankieta CKNJOiEE UW

kwiecień 25th, 2014 by admin

Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej projektuje kurs języka angielskiego skierowany do doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego mający wspomóc tę grupę społeczności akademickiej w korzystaniu z języka angielskiego w codziennej pracy dydaktycznej oraz naukowej.

W związku z planami stworzenia kursu Zarząd Samorządu Doktorantów UW został poproszony o przeprowadzenie badania zapotrzebowania i oczekiwań w stosunku do podobnych zajęć.

Prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem w terminie do 11 maja 2014 r.

Pozdrawiamy serdecznie
Zarząd Samorządu Doktorantów UW

This entry was posted on Piątek, kwiecień 25th, 2014 at 23:40 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.