Współpraca z Uniwersytetem Otwartym Uniwersytetu Warszawskiego

kwiecień 25th, 2014 by admin

Uniwersytet Otwarty UW serdecznie zaprasza do składania nowych propozycji programów kursów na I trymestr roku akademickiego 2014/2015 r. Zgłoszenia będą przyjmowane od 12 maja do 23 czerwca.

Współpraca z Uniwersytetem Otwartym UW to przede wszystkim możliwość realizowania swoich pasji poprzez prowadzenie kursów związanych z pracą naukowo-badawczą oraz z własnymi zainteresowaniami, otrzymując jednocześnie za to wynagrodzenie.

W ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego prowadzone są zajęcia o charakterze stacjonarnym, sklasyfikowane według sześciu Dziedzin Wiedzy: Kultura i Sztuka, Języki i Narody, Człowiek i Społeczeństwo, Biznes, Gospodarka i Prawo, Nauka i Technika oraz Człowiek i Środowisko. Obecnie przyjmujemy zgłoszenia na pierwszy trymestr, którego zajęcia rozpoczynają się od połowy września i trwają do połowy grudnia.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu z Biurem Uniwersytetu Otwartego UW (p. Dorota Pistor, tel. 22 55 21 320 oraz p. Katarzyna Iwanik, tel. 22 55 24 076).

Dodatkowe informacje oraz formularze zgłoszeń znajdują się na stronie Uniwersytetu UOUW, w zakładce dla wykładowców pod adresem: http://www.uo.uw.edu.pl/uouw/dla_wykladowcow.

This entry was posted on Piątek, kwiecień 25th, 2014 at 12:43 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.