Bezpłatne szkolenia dla przyszłych przedsiębiorców!

czerwiec 8th, 2010 by admin

Zapraszamy studentów, absolwentów, doktorantów oraz pracowników naukowych województwa mazowieckiego, którzy zamierzają założyć własną działalność gospodarczą do udziału w projekcie MPTW - Mazowiecki Program Transferu Wiedzy.

Projekt współfinansowany jest z funduszy Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach Projektu realizowane będą bezpłatne szkolenia dotyczące m.in. projektowania innowacyjnych rozwiązań w biznesie, analizy marketingowej nowych produktów oraz doprecyzowania pomysłów biznesowych podczas indywidualnych spotkań z ekspertami.

Szczegóły na stronie: www.mptw.pl

This entry was posted on Wtorek, czerwiec 8th, 2010 at 18:18 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.