Warsztaty Umiejętności Dydaktycznych

marzec 20th, 2014 by admin

Przekazujemy informację o Warsztatach Umiejętności Dydaktycznych:

Zapraszamy do udziału w nowym module Programu Doskonalenia Nauczycieli Akademickich UW - Warsztacie Umiejętności Dydaktycznych.

Celem warsztatów jest przećwiczenie i utrwalenie wiedzy oraz narzędziowych umiejętności dydaktycznych w zakresie prowadzenia zajęć w szkolnictwie wyższym. Warsztat wykorzystuje wiedzę i umiejętności zdobyte w ramach szkoleń z Dydaktyki Szkoły Wyższej lub dotychczasowe praktyczne doświadczenie wykładowców. Celem warsztatu jest skonfrontowanie dotychczasowej wiedzy, doświadczeń i wyobrażeń uczestników na temat wybranych metod dydaktycznych z praktyką dydaktyczną stosowaną w cenionych ośrodkach akademickich na świecie. Ponadto warsztat sam w sobie jest praktyczną prezentacją jak prawidłowo zrealizować metodę warsztatową.

Terminy szkoleń:
I edycja - 29.03.2014 r. (sobota) - 8.00-15.00
II edycja 12.04.2014 r. (sobota) - 8.00-15.00

Prowadzący: dr Dobromir Dziewulak
Miejsce szkolenia: Kampus Centralny

Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o programie znajdziecie Państwo na stronie: http://www.nuw.uw.edu.pl

Zapisy na szkolenia przyjmowane są e-mailowo.

Po zakończonym szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

This entry was posted on Czwartek, marzec 20th, 2014 at 22:26 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.