Uznanie protestu wyborczego wniesionego wobec wyborów na Wydziale Zarządzania

luty 18th, 2014 by admin

Komisja Rewizyjna Samorządu Doktorantów na posiedzeniu w dniu 13 lutego 2014 r. rozpatrzyła wniesione protesty wyborcze przez doktorantów odnośnie wyborów z dnia 18 stycznia 2014 r. do organów Samorządu Doktorantów na Wydziale Zarządzania.

Komisja Rewizyjna uznała zasadność protestów i nakazała przeprowadzenie wyborów powtórnych.

This entry was posted on Wtorek, luty 18th, 2014 at 23:19 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.