seminarium naukowe pt. „KSZTAŁCENIE URZĘDNIKÓW SŁUŻBY CYWILNEJ”

styczeń 21st, 2014 by admin

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Administracji Publicznej (KNAP) przy Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium naukowe z cyklu Kierunek Na Administrację Publiczną pt. „KSZTAŁCENIE URZĘDNIKÓW SŁUŻBY CYWILNEJ”

Wprowadzenie do dyskusji:

prof. Jolanta Itrich-Drabarek, Instytut Nauk Politycznych UW, opiekun KNAP

Goście seminarium:

dr inż. Marek Haliniak, Wicedyrektor Krajowej Szkoły Administracji Publicznej

prof. Marek Cichocki, Dyrektor Programowy w Centrum Europejskim Natolin

Jason Worlledge, Dyrektor Wykonawczy w Europejskiej Akademii Dyplomacji

Anna Napierała, Specjalista ds. szkoleń w Akademii PISM

Moderator:

Marcin Waszak, Instytut Nauk Politycznych UW, Wiceprezes KNAP

Przedmiotem dyskusji będzie rola ww. instytucji w kształceniu urzędników służby cywilnej i zagranicznej.

Na seminarium zapraszamy szczególnie gorąco studentów i doktorantów oraz osoby zainteresowane problematyką administracji publicznej w Polsce i zagranicą, jej funkcjonowaniem, a także zatrudnieniem w instytucjach publicznych (rządowych i samorządowych).

Po dyskusji krótką prezentację KNAP przedstawi Prezes Koła Justyna Wiśniewska.

Spotkanie odbędzie się 23.01.2014 r. (czwartek) w godzinach 18:30-20:00 na Uniwersytecie Warszawskim, w sali Czarnowskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 3.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o potwierdzenie do godziny 12:00 22.01.2014 r. swojej obecności na spotkaniu poprzez przesłanie na adres Koła: knap.kn@uw.edu.pl maila o treści „KNAP 22.01.14”.

Uprzejmie prosimy o przybycie 15 minut przed seminarium w celu rejestracji.

To wydarzenie jest pod patronatem Samorządu Doktorantów UW.

Z wyrazami szacunku,

Zespół KNAP

This entry was posted on Wtorek, styczeń 21st, 2014 at 22:43 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.