KRD potrzebuje doktorantów do prac w komisjach (zgłoszenia do 23.01.2014 r.)

styczeń 16th, 2014 by admin

W związku z planowanym powołaniem Komisji Prawnej KRD uprzejmie zachęcamy do zgłaszania kandydatur do ww. organu. Zarząd Krajowej Reprezentacji dokona wyboru spośród nadesłanych zgłoszeń.

Zgłoszenia zawierające życiorys wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres rekrutacja@krd.edu.pl <mailto:rekrutacja@krd.edu.pl> do dnia 23 stycznia 2014 r. Prosimy o tytułowanie wysyłanej wiadomości: „Komisja Prawna KRD”.

Oczekujemy:

·dobrej znajomości aktów normatywnych dotyczących szkolnictwa wyższego,

·posiadania statusu doktoranta,

·dyspozycyjności czasowej.

Zakres obowiązków:

·Wsparcie prawne Zarządu Krajowej Reprezentacji Doktorantów,

·Opracowywanie projektów opinii do projektów aktów prawnych dot. nauki i szkolnictwa wyższego,

·Sporządzanie analiz aktów prawnych na zlecenie Zarządu KRD,

·Redakcja pism.

——————————

W związku z planowanym powołaniem Zespołu Prawnego Rzecznika Praw Doktoranta uprzejmie zachęcamy do zgłaszania kandydatur do ww. organu. Zarząd Krajowej Reprezentacji dokona wyboru spośród nadesłanych zgłoszeń.

Zgłoszenia zawierające życiorys wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres rekrutacja@krd.edu.pl <mailto:rekrutacja@krd.edu.pl> do dnia 23 stycznia 2014 r. Prosimy o tytułowanie wysyłanej wiadomości: „Zespół Prawny Rzecznika Praw Doktoranta”.

Oczekujemy:

·dobrej znajomości aktów normatywnych dotyczących szkolnictwa wyższego,

·posiadania statusu doktoranta,

·dyspozycyjności czasowej.

Zakres obowiązków:

·Ścisła współpraca z Rzecznikiem Praw Doktoranta,

·Przygotowywanie opinii prawnych na potrzeby działalności Rzecznika Praw Doktoranta,

·Wsparcie prawne samorządów doktorantów uczelni i jednostek naukowych,

·Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania przesyłane przez doktorantów.

This entry was posted on Czwartek, styczeń 16th, 2014 at 10:26 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.