Zebrania Rady SD UW

styczeń 7th, 2014 by admin

Zarząd Samorządu Doktorantów zwołuje zebranie Rady Samorządu Doktorantów na dzień 21 stycznia 2014 r., godz. 18:00, Biuro Samorządu Doktorantów, Mały Dziedziniec UW, Budynek Samorządu Studentów, pok. 100. Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie obrad.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Wybór komisji skrutacyjnej.
4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Samorządu Doktorantów w roku 2013.
5. Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej  Samorządu Doktorantów w roku 2013.
6. Sprawozdanie z działalności Komisji Wyborczej Doktorantów w roku 2013.
7. Głosowanie w przedmiocie absolutorium dla Zarządu Samorządu Doktorantów.
8. Wybór Przewodniczącego Zarządu Samorządu Doktorantów.
9. Wolne Wnioski.
10. Zamknięcie zebrania.
——————————–
Zarząd Samorządu Doktorantów zwołuje zebranie Rady Samorządu Doktorantów na dzień 4 lutego 2014 r., godz. 18:00, Biuro Samorządu Doktorantów, Mały Dziedziniec UW, Budynek Samorządu Studentów, pok. 100. Proponowany porządek obrad:
1. Otwarcie obrad.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Wybór komisji skrutacyjnej.
4. Wybór członków Zarządu Samorządu Doktorantów.
5. Wybór kandydatów na przedstawicieli doktorantów w komisjach Senatu UW.
6. Wybór kandydatów na członków Komisji Dyscyplinarnej dla Studentów i Doktorantów.
7. Wybór kandydatów na członków Odwoławczej Komisji Dyscyplinarnej dla Studentów i Doktorantów.
8. Przyjęcie projektu budżetu Samorządu Doktorantów na rok 2014.
9. Wolne wnioski.
10. Zamknięcie obrad.

This entry was posted on Wtorek, styczeń 7th, 2014 at 19:51 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.