Debata, „Doktorant: student, badacz czy dydaktyk?”, 12 grudnia w Warszawie

grudzień 10th, 2013 by admin

Obywatele Nauki i Rada Samorządu Doktorantów PAN mają przyjemność zaprosić Państwa na kolejną z cyklu otwartych debat, tym razem poświęconą doktorantom i modelom studiów doktoranckich pod tytułem:

Doktorant: student, badacz czy dydaktyk?

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia 2013, godz. 17.30 w Warszawie, kampus główny UW, Gmach Starego BUW, s. 107

Paneliści:

dr Anna Kola (Wydział Nauk Pedagogicznych, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)
Alicja Puścian (Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego, Rada Samorządu Doktorantów PAN)
Piotr Szejnach (Szkoła Nauk Społecznych PAN, Nowe Otwarcie Uniwersytetu)
prof. Elżbieta Wichrowska (Wydział Polonistyki, Uniwersytet Warszawski)
Moderator:

dr hab. Łukasz Niesiołowski-Spano (Wydział Historyczny, Uniwersytet Warszawski)

• Czy każdy doktorant powinien otrzymywać stypendium?
  • Czy to źle, że przy rosnącej liczbie doktorantów liczba obronionych prac nie wzrasta?
  • Czy stopien doktora się dewaluuje?
  • Czy częsty kontakt z promotrem jest niezbędny?

To tylko niektóre z pytań, na które spróbujemy odpowiedzieć podczas debaty. Serdecznie zapraszamy do udziału i do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z debatą udziela Małgorzata Perycz, sekretariat ON: kontakt{at}obywatelenauki.pl

Informacje również pod linkiem:

This entry was posted on Wtorek, grudzień 10th, 2013 at 16:45 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.