Koncert i spotkanie świąteczne

luty 28th, 2008 by admin

Samorząd Doktorantów UW serdecznie zaprasza

wszystkich doktorantów UW z osobami towarzyszącymi i rodzinami

na koncert

Patrycji Olton

14 marca 2008 r. godz. 18.30, Sala Balowa, Pałac
Tyszkiewiczów-Potockich (Krakowskie Przedmieście 32)

Po koncercie zapraszamy na tradycyjne “jajeczko”

Patrycja Olton - absolwentka Wydziału Wokalnego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina przy ul. Bednarskiej w Warszawie. Laureatka I-go miejsca konkursu “Złoty Krokus” w Jeleniej Górze (2002) oraz I-ego miejsca w konkursie wokalistów jazzowych podczas Międzynarodowych Spotkań Jazzowych w Zamościu (2003). W corocznym rankingu czytelników Jazz Forum (Jazz Forum 1-2/2004) znalazła się wśród sław największego formatu. Zebrała bardzo pochlebne recenzje podczas II-ej edycji Smart Jazzpol Festiwal (2003). Jej piękny, dojrzały i do głębi przejmujący głos został doceniony również przez redakcję “Zwierciadła” (kwiecień 2004).

This entry was posted on Czwartek, luty 28th, 2008 at 01:43 and is filed under Rozrywka. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.