Zebranie Rady Samorządu Doktorantów UW

listopad 5th, 2013 by admin

Szanowni Państwo,

Zarząd Samorządu Doktorantów UW zwołuje zebranie Rady Samorządu Doktorantów UW na 20 listopada 2013 r. (środa) na godzinę 18:30 w pok. 100, Budynek Samorządu Studentów, Mały Dziedziniec UW, Krakowskie Przedmieście 24.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie zebrania.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Wybór członków Komisji Wyborczej Doktorantów.
  4. Wybór Delegata na Zjazd Delegatów Krajowej Reprezentacji Doktorantów.
  5. Wybór kandydatów na członków Komisji Dyscyplinarnej dla Studentów i Doktorantów.
  6. Wybór członków Komisji Senatu UW.
  7. Dyskusja nad Kodeksem Etyki Doktoranta.
  8. Wolne wnioski.
  9. Zamknięcie zebrania.

This entry was posted on Wtorek, listopad 5th, 2013 at 15:27 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.