Gwarantowane miejsce w żłobku uniwersyteckim

wrzesień 30th, 2013 by admin

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że zostało jeszcze wolne miejsce w uniwersyteckim żłobku, który zostanie otwarty 1 października. Zgodnie z wymogami ministerialnego konkursu jest ono przeznaczone dla dziecka osoby z orzeczoną niepełnosprawnością – pracownika lub doktoranta UW bądź jego współmałżonka/partnera.

O soba, która spełnia ten warunek, podczas składania wniosku musi być nieaktywna zawodowo (bezrobotna lub przebywająca na urlopie ojcowskim/ macierzyńskim/ rodzicielskim/ wychowawczym – ten wymóg nie dotyczy doktorantów).

Żłobek przeznaczony jest dla dzieci do 3 lat.

Z uwagi na bliski termin rozpoczęcia działalności prosimy o zgłoszenie chęci udziału w rekrutacji (na adres zlobek@uw.edu.pl) najlepiej do 30 września.

Szczegółowe informacje dotyczące dokumentów rekrutacyjnych dostępne są na stronie internetowej żłobka http://www.zlobek.uw.edu.pl/. W razie wątpliwości prosimy dzwonić pod numer (22) 55 22 608.

Projekt finansowany z funduszy UE.

Olga Skonecka

Kierownik projektu
Uniwersyteckie Maluchy

This entry was posted on Poniedziałek, wrzesień 30th, 2013 at 16:22 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.