Domy studenckie dla doktorantów

lipiec 9th, 2013 by admin

Uprzejmie informujemy, że doktoranci zainteresowani zakwaterowaniem od 1 października 2013 r. w Domu Studenckim proszeni są o dostarczenie do dnia 2 sierpnia 2013 r. do biura Zarządu Samorządu Doktorantów (w godzinach jego pracy) wypełnionego wniosku, którego wzór znajduje się poniżej.

Na wniosku proszę również wpisać numer alternatywnego Domu Studenckiego oraz dołączyć kserokopię legitymacji doktoranckiej.

Doktoranci, którzy od 01.10.2013 r. zaczynają studia doktoranckie i doktoranci, którzy przedłużają studia doktoranckie proszeni są o dołączenie odpowiednich zaświadczeń z wydziału dotyczących przyjęcia na studia lub przedłużenia studiów doktoranckich.

Akademiki o które można się ubiegać to:

• DS1, DS2, DS3, DS4, DS5, DS6 (pokoje dwuosobowe)

Informacje na temat tych akademików znajdują się pod linkiem: http://www.uw.edu.pl/kandydat/domy_stud/domy.html

WNIOSEK O ZAKWATEROWANIE W DOMU STUDENCKIM (plik)

Dnia 10 lipca w godzinach 12-14 będzie dyżur Michała Goszczyńskiego w biurze ZSD UW, który będzie odpowiadał osobiście i telefonicznie na pytania w sprawie wniosków. Będzie można rozwiać wtedy wszelkie wątpliwości. Radzimy skorzystać z tej możliwości.

This entry was posted on Wtorek, lipiec 9th, 2013 at 10:13 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.