Samorząd Doktorantów

Uniwersytetu Warszawskiego

UWAGA! W chwili obecnej podstrony na naszej stronie nie są poprawnie wyświetlane w przeglądarce Internet Explorer - do czasu usunięcia przyczyny problemu bardzo prosimy o korzystanie z alternatywnych przeglądarek, jak np. Chrome lub Firefox.

Konkurs o nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską

czerwiec 5th, 2013 by admin

Szanowni Państwo,

.
Uprzejmie informujemy, że trwa Konkurs o nagrodę Przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego. Celem Konkursu jest stymulowanie rozwoju polskiej nauki w zakresie rynku finansowego.

W Konkursie mogą wziąć udział autorzy prac doktorskich napisanych w języku polskim, na podstawie których nadano stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych lub doktora nauk prawnych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w terminie 1 stycznia - 31 grudnia 2012 roku.

Termin nadsyłania prac mija 15 sierpnia br.

Autor najlepszej pracy doktorskiej otrzyma przyznawaną przez Kapitułę Konkursu, powołaną przez Przewodniczącego KNF, nagrodę pieniężną w wysokości piętnastu tysięcy złotych brutto. Więcej informacji o Konkursie jest dostępnych na stronie internetowej KNF w zakładce CEDUR, link:
http://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/edukacja/konkurs_praca_doktorska.html

W załączeniu przekazujemy plakat informacyjny: plakat

Pozdrawiam serdecznie
Anna Malesa
Naczelnik | Departament Komunikacji Społecznej (DKS)

This entry was posted on Środa, czerwiec 5th, 2013 at 14:00 and is filed under Informacje. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.